Szafka dolna Tapo – bez cargo ani rusz

 

Sprytne patenty wykorzystujące w kuchni każdą wolną przestrzeń przekładają się na wygodę użytkowania. Jeśli wszystko masz pod ręką, przyjemniej się piecze, gotuje, a nawet sprząta. Wiele funkcjonalnych rozwiązań znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo!

Wykorzystaj kilkanaście centymetrów wolnej przestrzeni na szafkę z koszem cargo w kolorze antracyt. Zdziwisz się, jak ten kompaktowy mebel potrafi ułatwić życie! Wąska szafka Tapo to świetne miejsce na przyprawy, domowe przetwory, olej, oliwę czy ocet. Możesz przechowywać w środku również kuchenną chemię – schowasz tu zapas płynu do mycia naczyń, tabletki do zmywarki, gąbki i środki czyszczące. Wygodny dostęp do rzeczy zapewni kosz cargo. To zdecydowanie bardziej komfortowe rozwiązanie niż szukanie produktów w głębi szafki.

Szafka Tapo o wymiarach 15 × 82 cm w praktyczny sposób dopełni zabudowę kuchni. Zobaczysz – ta niewielka, wąska szafka będzie jedną z Twoich ulubionych. Oliwa do sałatki? Ulubione przyprawy? Wszystko masz na wyciągnięcie ręki, więc szybciej będziesz cieszyć się smakiem posiłku.

Front Tapo Special został wykonany z płyty MDF laminowanej w wysokim połysku z perlistym akcentem. Dzięki temu efektownie odbija światło, jednocześnie rozświetlając kuchenną przestrzeń. Front typu tafla w kolorze antracyt ecru zachwyca też jednolitą, gładką powierzchnią, dzięki czemu świetnie uzupełnia aranż nowoczesnej kuchni.

Do wykończenia szafki typu cargo potrzebne są jeszcze uchwyt, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 82 cm
Waga 12.43 kg
Do pobrania