Szafka dolna Tapo – funkcjonalny kosz cargo

Kosze cargo to jedne z najchętniej wybieranych rozwiązań do kuchni. Nic dziwnego! Można zamontować je w wąskiej szafce i mieć wygodny dostęp do rzeczy. Szafki z koszami cargo i wiele innych, funkcjonalnych patentów znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

Dolna szafka Tapo wyposażona w kosz cargo w kolorze antracyt sprawdzi się jako miejsce na przyprawy, oliwę, ocet i kilka słoiczków domowych przetworów. Te ostatnie warto mieć pod ręką, gdy zjawią się niespodziewani goście lub po prostu najdzie Cię ochota na kanapkę z marynowaną papryką.
Z powodzeniem możesz też przechowywać w szafce o wymiarach 30 × 82 cm niezbędne w kuchni środki czystości. Szmatki, gąbki, zapas płynu do mycia naczyń i mydła do rąk powinny być przechowywane z dala od produktów spożywczych – idealny będzie właśnie kosz cargo.

Jeśli marzy Ci się nowoczesna zabudowa, która jednocześnie cieszy funkcjonalnością, wybierz fronty Tapo Special w kolorze biały ecru. Są zrobione z płyty MDF laminowanej w wysokim połysku z perlistym akcentem, dzięki czemu kuchnia lśni nie tylko czystością, ale i prawdziwym blaskiem. Gładka, jednolita powierzchnia frontów typu tafla to ponadczasowe rozwiązanie, które przez lata utrzyma się w trendach.

Do wykończenia szafki typu cargo potrzebne są jeszcze uchwyt, blat i cokół – zamówisz je na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 82 cm
Waga 16.9 kg
Do pobrania