Szafka gospodarcza Top Line – wygoda przechowywania

Kuchnia powinna być przede wszystkim ergonomiczna. Dzięki temu szybko odnajdziesz w niej wszystko to, co przyda Ci się w trakcie przygotowania potraw. Funkcjonalną zabudowę stworzysz dzięki meblom kuchennym z kolekcji Family Line z frontem Top Line. Linia wyróżnia się nowoczesnym, połyskującym wybarwieniem i ciekawymi rozwiązaniami (kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad).

Mama znowu przygotowała Ci kilka słoików dżemu domowej roboty? Postaw go w szafce gospodarczej Top Line z koszami cargo w kolorze grafit. To ona tworzy doskonałe miejsce na owoce, warzywa, słoiki z przetworami, oleje i oliwy czy suche produkty. Wysuwające się kosze ułatwi dostęp do zawartości szafki.

Wysoka szafka typu słupek ma 207 cm wysokości i 40 cm szerokości. Z pewnością docenisz jej głębokość równą 56cm.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Możesz zestawić szafkę kuchenną z frontem Top Line z pozostałymi elementami kolekcji, tworząc tym samym zabudowę kuchni dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 207 cm
Waga 71.97 kg
Do pobrania