Szafka gospodarcza Top Line – uporządkuj i przechowuj

Każdy metraż jest wyzwaniem, przed którym staniesz podczas urządzania wnętrz. Jeżeli właśnie przystępujesz do remontu kuchni, to polecamy wybór idealnych mebli kuchennych z kolekcji Family Line z frontem Top Line. Linia wyróżnia się nowoczesnym, połyskującym wybarwieniem i ciekawymi rozwiązaniami (kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad).

Szafka gospodarcza Top Line z szufladami wewnętrznymi to idealne do przechowywania owoców, warzyw, słoików z przetworami czy produktów, takich jak kasza, mąka, ryż. Niezależnie od tego, co w niej przechowujesz, w organizacji tych rzeczy pomogą 4 praktyczne szuflady.

Wysoka szafka typu słupek ma 207 cm wysokości i 60 cm szerokości. Z pewnością docenisz jej głębokość równą 56cm. Szafka dostępna w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Wybierz jedną spośród 2 wersji kolorystycznych. Korpus w kolorze szary grenola zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz zestawiać z dowolnymi elementami kolekcji, tworząc spójną i ergonomiczną zabudowę kuchni. Wykorzystaj rozbudowaną linię do stworzenia efektownej aranżacji.