Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Witryny narożne

3 Produkty

Witryny pozwalają pięknie wyeksponować szkło, porcelanę oraz inne domowe przedmioty. Meble chętnie wybierane są do salonu, jadalni lub kuchni. Witryna narożna to ciekawy pomysł na zagospodarowanie i ozdobę rogu pomieszczenia. Jest to także sposób na zwiększenie powierzchni w pokoju o mniejszej kubaturze lub niestandardowym układzie.

Witryny — niezbędne meble do salonu

Salon to reprezentacyjne pomieszczenie, w którym często przyjmujesz gości lub spędzasz czas po pracy. Meble w salonie powinny stwarzać możliwość wyeksponowania domowych dekoracji oraz przedmiotów, którymi lubisz się otaczać. Witryna do salonu to elegancki mebel, który pozwoli Ci zaprezentować kolekcję porcelany lub szkła. Może służyć także jako biblioteczka lub miejsce, w którym przechowujesz pamiątki z podroży.

Witryny zazwyczaj są przeszklone, ale często posiadają wykonany z drewna dół. Dzięki temu możesz używać dolnej części, jako szafy lub komody, w której trzymasz obrusy. Obecność szuflad stwarza miejsce na przechowywanie dodatkowych kompletów sztućców lub akcesoriów, z których korzystasz rzadziej.

Gablotka może być ciekawym uzupełnieniem kredensu lub pełnić rolę wyłącznie dekoracyjną. Przeszklone półki stwarzają możliwości zainstalowania oświetlenia ledowego, dzięki czemu ustawione na nim przedmioty będą prezentować się jeszcze bardziej elegancko i efektownie.

Witryna narożna — elegancki sposób na oszczędność miejsca

Witryny narożne to meble zaprojektowane tak, aby idealnie pasować do rogu pomieszczenia. Jest to rodzaj mebla, który ściśle przylega do ściany i z tego względu może być dosunięty do samego kąta. Idealnie sprawdza się w przypadku salonów lub jadalni o nieco mniejszej powierzchni. Meble można także ustawić w rogu, w którym jest skos. Jest to wyjątkowo elegancki sposób na powiększenie powierzchni do przechowywania przy równoczesnej oszczędności miejsca.

Wybierając witrynę, warto przemyśleć, jaką powinna mieć głębokość. W ofercie dostępna są zarówno większe oraz bardziej pojemne witryny, jak i lekkie meble o typowo dekoracyjnym charakterze. Możesz zdecydować na witrynę, która posiada szklane drzwi lub postawić na bardziej zamknięty model. Meble często posiadają piękne drewniane wykończenie, dzięki czemu dobrze sprawdzą się zarówno w salonie, jak i jako dodatkowe wyposażenie w klasycznej kuchni.

Witryny narożne — jaki design?

Meble, które służą do ekspozycji pięknych przedmiotów, powinny zapewniać im odpowiednią oprawę. Szukając witryny do domu, zastanów się, jaki efekt chciałbyś uzyskać oraz jaki model i styl będą najlepiej pasować do mebli, które już posiadasz. Możesz postawić także na gotowe komplety mebli. Kolor biały, szkło czy wnętrze wykonane z drewna? Różne style mebli pozwolą Ci dobrać witrynę, która będzie pięknym uzupełnieniem i ozdobą twojego wnętrza.

Wysokie i smukłe witryny możesz postawić w dowolnie wybranym rogu pomieszczenia. Niektóre meble posiadają także możliwość zawieszenia u góry, dzięki czemu możesz dobrać do nich dowolny dół w formie szafy lub komody. Witryna wisząca dobrze sprawdzi się też w kuchni, jako uzupełnienie szafek wiszących.

Planujesz zakup witryny? Sprawdź ofertę Black Red White!

Wyposażenie salonu to nie proste zadanie. Pomieszczenie powinno być funkcjonalne, wygodne i posiadać reprezentacyjny charakter. Zakup witryny do świetny sposób na wyeksponowanie pięknych przedmiotów, którymi chcesz się pochwalić oraz odciążenie Twojego kredensu lub szafy, jeśli brakuje w nich miejsca na naczynia. Dostępne w ofercie Black Red White witryny narożne pozwolą Ci zaoszczędzić przestrzeń oraz będą piękną ozdobą.

* Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki