Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Regały młodzieżowe

50 Produktów
pomieszczenie: Pokój młodzieżowy
-44%
regał Holten
-40%
regał Tetrix
-41%
regał Nandu
-44%
regał Nandu
-42%
regał Malcolm
-40%
regał Tetrix
-42%
regał Namek
-45%
regał Namur
-40%
regał Nuis
-42%
regał Namek
-41%
regał Malcolm
-39%
regał Weston
-43%
regał Wesker
-42%
regał Lara
-49%
regał Balder
-41%
regał Romance
-42%
regał Flames
-52%
regał Namur
-42%
regał Namek
-40%
regał Tetrix
-44%
regał Indiana
-42%
regał Rodes
-40%
regał Ronse
-42%
regał Indiana
-42%
regał Flames
-54%
regał Denton
-42%
regał Indiana
-41%
regał Romance
-42%
regał Indiana
-40%
regał Romance
-41%
regał Heda
-42%
regał Namek
-40%
regał Nuis
-41%
regał Porto
-44%
regał Porto
-25%
regał Ronse
-42%
regał Wesker
-39%
regał Weston
-39%
regał Weston
-25%
regał Oxford IV

Żaden nastolatek nie lubi, kiedy zbędne i masywne meble zajmują cenną przestrzeń w jego pokoju. Tym bardziej warto zainwestować w nowoczesne regały młodzieżowe, które w kompaktowej formie oferują sporo miejsca do przechowywania i eksponowania drobiazgów. Dzięki użyteczności i wyrazistemu designowi Twoje dziecko znajdzie setki sposobów na ich zagospodarowanie.

Zgrabne regały do pokoju młodzieżowego i nie tylko

W niektórych wnętrzach tj. pokoju dziecka, gabinecie i sypialni gościnnej, trzeba unikać ciężkich i przytłaczających szaf, które mogą wywołać klaustrofobiczny efekt. Znacznie lepiej sprawdzą się regały – są węższe, wizualnie lżejsze i łatwo je usytuować. Wykorzystując meble otwarte, możesz zaaranżować prywatną bibliotekę, półki zamykane posłużą do przechowywania dokumentów, przedmiotów osobistych i przyborów szkolnych.

Praktyczne regały młodzieżowe w nowoczesnym stylu

Nastolatki wyrażają swoją indywidualność na wiele sposobów, również z pomocą aranżacji swoich sypialni, ich wyposażenia i mebli. Stąd w ofercie Black Red White ascetyczne regały, które są znakomitym tłem dla pucharów, książek, figurek kolekcjonerskich i gadżetów. Znajdziesz u nas również fantazyjne regały do pokoju młodzieżowego z półkami typu „zygzak” oraz modele z kontrastującymi listwami i wzorzystymi frontami.

Ciekawym rozwiązaniem są również regały z dodatkowymi szufladami. Ta dodatkowa przestrzeń na ubrania doskonale sprawdzi się w mniejszych pokojach, gdzie nie ma miejsca na dodatkowe szafy czy meblościanki. Tak wyposażony pokój młodzieży, nie tylko wygląda świetnie, ale przede wszystkim jest bardzo funkcjonalny.

Jeśli na regale przechowywane będą wartościowe rzeczy, jak wyjątkowa kolekcja zabawek lub pamiątki z wyjazdów, to warto zadbać o ich bezpieczeństwo. Zagwarantuje je specjalne zamknięcie, chroniące półki.

Regał do pokoju dziecka: recepta na porządek

W pokoju dziecka trudno jest zachować idealny porządek. Na podłogę trafiają książki, zabawki i szkolne zeszyty. Na szczęście jest rozwiązanie, które może pomóc w zaprowadzeniu porządku. Tym rozwiązaniem są młodzieżowe regały.

Poszukując idealnego regału do pokoju dziecka, należy pamiętać o kilku kwestiach. Najważniejszą z nich jest dostosowanie regału do wieku dziecka. W przypadku małych pociech kluczowe jest bezpieczeństwo. Warto więc wybrać regał, który nie posiada ostrych zakończeń.

Jeśli natomiast jesteś w trakcie przeglądania regałów młodzieżowych, to zwróć uwagę na ich design. Nastolatkowie zwracają dużą uwagę na aspekty wizualne mebli, szczególnie jeśli znajdują się one w ich pokoju. W tym przypadku dobrze sprawdzą się meble w jasnych odcieniach bieli i szarości.

Jaki regał młodzieżowy wybrać?

Przy zakupie regału weź pod uwagę styl i kolory dominujące w pomieszczeniu, choć najważniejsze są potrzeby dziecka i gabaryty mebla. Do przechowywania ubrań i uczniowskiego ekwipunku odpowiednie będą modele z zamkniętymi półkami i szufladami. Jeśli w pomieszczeniu jest już spora szafa i brakuje wolnego miejsca na regał, dobrą alternatywą będą półki do pokoju młodzieżowego. Szerokie regały otwarte sprawdzą się w dużym pokoju - za ich pomocą możesz również skonstruować półściankę dzielącą przestrzeń.

Urządzasz pokój młodzieżowy? Sprawdź ofertę BRW

Urządzenie sypialni dziecka nie jest proste. Na niewielkiej przestrzeni muszą znaleźć się meble funkcjonalne, ale jednocześnie nowocześnie wyglądające i przede wszystkim bezpieczne. Znajdziesz je w ofercie Black Red White. Koniecznie zajrzyj do działu inspiracji i znajdź pomysł na urządzenie pokoju młodzieżowego.