Szafka górna Top Line - jeszcze jedna skrytka

Przed Tobą wybór idealnych mebli kuchennych? Na pewno przejrzałaś wiele katalogów wnętrzarskich i masz już kilka pomysłów. Może uda się je zrealizować z udziałem nowoczesnych mebli kuchennych z kolekcji Family Line z frontem Top Line. Co je wyróżnia? Ponadczasowa stylistyka i praktyczne rozwiązania, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Do przechowywania gąbek, ściereczek, szczotki do mycia wykorzystaj praktyczną szafkę nadstawkę Top Line, która uzupełni szafkę gospodarczą. To ona tworzy doskonałe miejsce na takie akcesoria, jak rękawiczki, rękawice kuchenne, jednorazowe tacki czy patyczki do szaszłyków.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 23 cm sprawdzi się zawieszona nad szafką gospodarczą  o tej samej szerokości. Potrzebujesz mniejszego rozmiaru? Sprawdź szafkę o szerokości 40 cm.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Szafkę kuchenną górną z frontem Top Line możesz zestawiać z pozostałymi elementami kolekcji Family Line. Twórz własną zabudowę, która odpowiada potrzebom Twojej rodziny.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 23 cm
Waga 12.35 kg
Do pobrania