Szafka kuchenna Top Line - lodówka subtelnie wkomponowana w zabudowę

Do zaprojektowania wygodnej i praktycznej przestrzeni potrzebujesz stylowych, funkcjonalnych i ergonomicznych mebli. To idealne miejsce dla mebli kuchennych z kolekcji Family Line z frontem Top Line, które wyróżniają się prostą linią, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami, tj. kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad.

W jaki sposób estetycznie zabudować sprzęt AGD? Szafka kuchenna Top Line pod zabudowę lodówki - to z nią stworzysz spójną zabudowę kuchni i wygodną oprawę dla kuchennego niezbędnika – lodówki.

Szafka o wymiarach 60x207 cm to optymalna zabudowa lodówki o maksymalnej wysokości do 1780 mm. Szafka jest dostępna w wersji lewo i prawostronnej (tutaj).

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Ciekawa możliwości? Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz zestawić z pozostałymi elementami kolekcji w taki sposób, by uzyskać maksymalnie funkcjonalną przestrzeń do codziennego użytkowania. 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 207 cm
Waga 49.7 kg
Do pobrania