Szafka dolna Sole L6 - sprawdzony organizer

Z myślą o wszystkich kulinarnych bohaterach stworzyliśmy linię mebli kuchennych Family Line z frontami Sole L6, która maksymalnie ułatwi gotowanie. Prosta stylistyka oraz bogactwo funkcjonalnych rozwiązań sprawia, że pokochają ją nawet Ci, którzy gotowanie traktują jak przykry obowiązek. A może dzięki niej zmienią zdanie?

Szafka dolna Sole L6 wyposażona w 3 szuflady pomoże wydzielić miejsce na wszystkie akcesoria kuchenne. W górnej szufladzie możesz przechowywać sztućce, silikonowe narzędzia i korkociąg. Środkowa szuflada sprawdza się w przechowywaniu tarki, wyciskarki do cytrusów i innych elementów. Dolną szufladę wykorzystaj na przechowywanie np. robota kuchennego lub garnków. Łatwe i wygodne wysuwanie szuflad to zasługa systemu jezdnemu Sambox z cichym domykiem. Rozwiązanie zapewnia udźwig szuflady do max 25 kg. Kompaktowa szafka o wymiarach 40x82 cm sprawdzi się nawet w niewielkiej kuchni. Tym, co ją wyróżnia są wysokie nóżki, nadające jej nowoczesnego wyglądu.

Szafka kuchenna Sole L6 łączy korpus w kolorze biały alpejski i fronty w kolorze magnolia perła a ich gładką taflę podkreśla czarny uchwyt listwowy, który ułatwia dostęp do zawartości mebla oraz podkreśla nowoczesny charakterm mebla.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat i cokół - możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!